Позакласна робота
Святий Миколай 2017 року !
Прийшов і до восьмикласників.


Сятий Миколай дарує подарунки. Дуже приємно, бо ще й несподівано!
На дискотеці восьмикласники прекрасно себе почували з третьокласниками. Адже всі вони діти !!!

Викрутаси.

Селфі, селфі і сто раз селфі...

Торт випекли сім'я Євченко. Ну дуже смачний!!! 
У цьому році наш клас виборов перемогу у конкурсі "Вальс, вальс, вальс."
Скільки емоцій та радості !!!
 Моя Батьківщина – це вся Україна, що в цілому світі одна!


       22 жовтня 2015 року в Шишацькій спеціалізованій школі ім. В.І.Вернадського в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом: «Виховуємо громадянина – патріота України» силами бібліотекаря Воронянської Тетяни Петрівни, класного керівника 6 класу Бережної Людмили Петрівни, учнями класу був підготовлений і проведений захід: «Моя Батьківщина – це вся Україна, що в цілому світі одна!»
      На нього запросили бібліотекаря дитячої районної бібліотеки Швець Тетяну Олександрівну. Всі ми її добре знаємо, бо вона частий гість нашої школи. А цього разу вона завітала до нас як мама нашого земляка - бійця АТО Швеця Олександра Миколайовича.
        Учні нашого класу добре підготувалися до цієї патріотичної години. Рудько Д., В’юн В., Величко І., Остяк Ж., Гордієнко В., Сайко А., Сухаренко К., Жарких А., Шупик К. читали вірші, в яких висловлювали любов до Батьківщини, своїх батьків, братів, сестер, усіх тих, хто захищає нас від ворога.
       Учні 6,8 класів із цікавістю слухали розповідь Тетяни Олександрівни. Переглядали фото, розгортали український прапор, на якому були залишені адреса та підписи воїнів з усієї України, що захищають рідну землю. Учні початкових класів передали малюнки для воїнів АТО.
        Запрошеним подякували за розповіді і вручили квіти. На згадку про зустріч були зроблені фото, які передадуть в зону АТО.                                                          Учениця 6 класу Шишацької спеціалізованої 
                                                             школи ім. В.І.Вернадського
                                                             Шупик КаринаШкільне КВК.  Учасниками були і ми...     

Урааааааа !!! Нарешті Новий рік !
Ми на практиці !

Літо 2015 року- ми уже майже 

6 клас.