Результати моєї роботи.


20 квітня 2017 року брала участь в обласному  семінарі . Мною було проведено майстер- клас за темою " Дослідницький потенціал оновленого змісту природничих предметів". Метою  майстер- класу  було вчитися застосовувати діяльнісний підхід на уроках фізики .
Учениця 7 класу - Величко Ілона .

Справжня українка.

Наш випускник - Нежмаков Олександр та Ілона - екскурсоводи.




Почуття , ніби на у екзамені з філософії.



А руками вже люблю розмахувати - їсти не давай. Чим сильніше махаю, тим краще матеріал поясню.

Застосовуємо діяльнісний метод.

Пластилин упав у воду. Що ж робити?

Команда філологів, яка непогано рахує і впевнено перемагає.





2016 року у грудні Семко Катерина, учениця 11-А класу, отримала ІІ місце у районі за написання досить цікавої та актуальної наукової роботи "Електромагнітне випромінювання станцій оператора мобільного зв'язку у Шишацькому районі". 


Додати заголовок





Здобуті місця у II етапі (районному) олімпіади з фізики.
  • 2012 - 2013 н. р.    ІІІ місце     8- А кл.    Яновська Вікторія;
  • 2013 - 2014 н. р.     І місце       10-А кл.  Кухаренко Діана;
  • 2015 - 2016 н. р.    ІІІ місце       7-А кл.    Самсоненко Катерина.
22 квітня  2016 року на базі Шишацької школи було проведено районний семінар . Мною було показано фрагмент уроку з фізики на тему "Механічна робота" із використанням  діяльнісного методу  у 7 - А класі, що вивчають предмет за новою програмою.
















 Кожного року мої учні приймають участь у фізичному конкурсі "Левеня".



26 лютого 2016 року в стінах Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг для вчителів фізики та астрономії "Створення блогу вчителя фізики та астрономії". У семінарі взяли участь представники 12 районів Полтавської області. Звичайно, і наша школа прийняла участь у такому цікавому заході. Я була її представником і, як результат, створила власний блог, який ви зараз маєте змогу бачити.



А вже 16 березня 2016 року я змогла поділитися " секретами" створення блогу з  колегами в рамках районного семінару- практикуму для молодих педагогів, який пройшов на базі Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського під назвою "Теоретичні та практичні аспекти професійного зростання молодого вчителя". 





Приймала участь у районному семінарі "Реалізація інтегративного змісту формування інформаційно- комунікаційних компетентностей учнів".  Мною було виготовлено буклет для запрошених вчителів

 Буклет до районного семінару

 

 та показано фрагтент з  фізики в рамках інтегрованого уроку - екскурсу в 9-а класі з елементами історизму "Розв'язування системи рівнянь з двома змінними". Учні з цікавістю слухали про прилади з такою чудернацькою назвою, як "астролябія"та вчилися ним користуватися. А ще закріпили свої знання про ареометр -винахід жінки -математика.